mājas lapas izveide - An Overview

Jūsu uzņēmuma logotipa izstrāde un reklāmas materiālu izstrāde, izveide par pieņemamām cenām.

līguma noslēgšanai un izpildei - lai noslēgtu līgumu pēc klienta pieteikuma un nodrošinātu tā izpildi;

Piedāvājam ātru un uzticamu Jūsu mājas lapas hostingu ar rūpīgu attieksmi sākot no bezmaksas uzstādīšanas serverī, e-pastu pārcelšanas un turpinot ar pastāvīgu diennakts uzraudzību uz resursu noslodzi un vietnes atrašanos tiešsaistē.

Apmēram tik strauji ir primaryījušies ierīču lietošanas paradumi pēdējos seven gados. Tie most importantīsies arī turpmāk līdz ar jaunākām tehnoloģijām. Mājas lapas, kas nav optimizētas, pielāgotas mobīlajām ierīcēm un programšetēm, vairs nekonkurē ar tām mājas lapām, kas ir optimizētas.

[19] Though other designers find the limitless possibilities from digital design may result in paralysis or endless iterations without any clear end result.

Logo izstrādes viena varianta cena ir 40Ls. Varianti nepieciešami, ja gadījumā Tu vēlies izvēlēties no vairākiem variantiem kādu pēc saviem ieskatiem.

Tava uzņēmuma vai mājas lapas tematikas brand ir svarīgs vispārējais raksturojums par darbības virzienu un stilu.

Ar klientu noslēgtā līguma saistību izpildes kvalitatīvai un operatīvai nodrošināšanai YAM var pilnvarot savus sadarbības partnerus veikt atsevišķas preču piegādes vai pakalpojumu sniegšanas darbības, kā piemēram, preču piegādes darbu veikšanu, garantijas servisa darbu veikšanu, rēķinu izsūtīšanu un tamlīdzīgi.

kamēr ir spēkā klienta piekrišana attiecīgai personas datu apstrādei, ja nepastāv cits datu apstrādes likumīgs pamats.

AdWords ir Google sniegts pakalpojums. Ja Jūsu mājas lapa vēl neatrodas meklētāja pirmo lapu sarakstā, tad labs veids, kā parādīt klientiem, ka Jums arī ir mājas lapa, ir izmantot AdWords.

Mana lielākā pieredze ir kā WordPress programmētājam. Pēdējos gados arī daudzi projekti tapuši uz Codeigniter

Jauns pakalpojums ABONEMENTS Individuāla interneta veikala izstrāde Nomas interneta veikals Tavam biznesam Kā droši iepirkties World wide webā un netikt mājas lapas izveide apkrāptam? Mājaslapas saturs – daži Search engine marketing padomi

Ar laiku, pat ar vienkāršu logo parādīšanu apmeklētājiem, viņi jau zinās, kuram uzņēmumam vai kādai mājas lapai tas ir, tādējādi tiek vienkāršota atpazīstamība tikai ar vienu logo.

Mūsdienās konkurentu starpā notiek cīņa par ikvienu klientu, tāpēc ir svarīgi, lai uzņēmums un tā preces vai pakalpojumi būtu zināmi pēc iespējas plašākai auditorijai. Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā popularizēt uzņēmumu, ir mājas lapas izveide.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *